Mgr. Karel Hanzlík

předseda ODS Radotín
starosta MČ Praha 16 Radotín

 

Čtvrtá sezóna na Biotopu zahájena!

18.05.2017 12:55

První oficiální návštěvníky sezóny 2017 radotínský Biotop přivítal v sobotu 13. května, kdy se na koupališti konalo zábavné odpoledne spojené se slavnostním odemknutím vodní hladiny. 

Vodní hladinu imaginárně otevřeli starosta Radotína Karel Hanzlík se svým zástupcem Miroslavem Knotkem.  

K tomuto důležitému úkolu přizvali i jednoho z hostů hudebního programu, zpěváka a šoumena Vildu Čoka. A odemykalo se, jak jinak, klíčem od bran města Radotína. :-)

Akci připravila Radotínská o.p.s. ve spolupráci s Městskou částí Praha 16 a řadou sportovních a zájmových oddílů a společností z Radotína a blízkého okolí. 

Zábavného odpoledne se zúčastnila řada návštěvníků, kteří si mohli vyzkoušet různé atrakce a poslechnout příjemnou muziku v podání kapel Nolem, Old Galaxy D. a Bypass s Vilémem Čokem. 

Alea iacta est (lat. Kostky jsou vrženy) - a pro radotínský Biotop to platí obzvlášť. Areál je totiž připraven, sezóna odstartovala a už teď se můžete koupat. Voda má dnes (ve čtvrtek 18. května) přibližně 22 stupňů. Během květnových všedních dní (od pondělí do pátku) bude mít areál otevřeno od 10 do 18 hodin, v sobotu a neděli pak od 9 do 20 hodin. Otevírací doba se ale může kvůli počasí změnit - před návštěvou proto sledujte fb profil Biotopu Radotín. 

Na jaké novinky se můžete na biotopu těšit? 
Podle slov Jana Baráka, ředitele Radotínské o.p.s., najdete v areálu tři nová místa pro venkovní sprchy, vrbové slunečníky a na děti čekají živí beránci! Vstupné budete moci zaplatit kartou, kterou přijímají i na bistru.